Магістратура в Польщі – інвестиція у ваше майбутнє

Сьогодні ні для кого не буде новиною, що кваліфікована підготовка студента другого рівня вищої освіти – це єдиний реальний шанс стати конкурентоспроможним на міжнародному ринку праці, що призведе до отримання високооплачуваної роботи.

Магістратура в Польщі – це ідеальне рішення для всіх студентів з України, хто бажає навчатися в країні з багатовіковими університетськими традиціями, сучасною освітньою програмою і широким вибором пропонованих спеціальностей. Програма магістра в Польщі має високий рівень підготовки, європейський підхід в плані навчання і гарантує бездоганну якість отриманих знань.

За своєю суттю, магістратура є однією з найвищих сходинок навчання, яка відкриває студенту двері в світ хороших зарплат і престижних професій. З огляду на те, що магістр заглиблюється в майбутню діяльність, він цінується значно вище, ніж бакалавр. Сьогодні магістратура в Польщі для українців доступна польською та англійською мовою, вам потрібно просто не упустити свій шанс і відкрити для себе двері в Європейський союз.

Коли можна вступити до магістратури?

Стаття про магістратуру в ПольщіНавчання в Польщі на магістратурі може початися в будь-який зручний для вас момент. Наприклад, ви закінчили в рідній країні ВНЗ на бакалавра, а диплом магістра хочете отримати на території європейської країни. Або ви спочатку вчилися на території Польщі і просто вирішили продовжити навчання на рівні магістра.

Не рідко звертаються студенти, які кілька років тому закінчили університет на ступінь бакалавра, після того вирішили відправитися в подорож по світу, або хотіли застосувати отримані знання на практиці, а після продовжити навчання – в такому випадку можна відразу поступити на магістра. А може, ви просто не уявляєте свого життя без навчання, тільки закінчили одну магістратуру і відразу хочете поступити на іншу?

Які документи потрібні для вступу?

Є чіткий і простий перелік документів, які потрібні для навчання в магістратурі в Польщі:

 • Копія закордонного паспорта абітурієнта;
 • Копія внутрішнього паспорта абітурієнта;
 • Диплом бакалавра і додаток до нього;
 • Заповнена заява на прийом до магістратури;
 • Сертифікат про закінчення мовних курсів (польська або англійська);
 • Кілька фотокарток певного формату (стандарт 3,5 * 4,5);
 • Заповнена абітурієнтом анкета;
 • Медична студентська страховка на весь період навчання.

Всі документи (крім закордонного паспорта) повинні бути подані польською мовою. Якщо ви здобували освіту в іншій країні, потрібно перекласти документи на польську мову і завірити у нотаріуса. Іноді необхідно і ряд інших документів, залежно від того в який ВНЗ ви оберете і на яку спеціальність. Цю та іншу інформацію ви завжди можете уточнити у менеджерів компанії, натиснувши на цю кнопку.

Скільки коштує магістратура в Польщі?

Відразу необхідно зазначити, що навчання в університетах Польщі є найдешевшим  в порівнянні з іншими країнами Європейського союзу. Середня вартість навчання на магістратурі в Польщі становить 1500 євро за рік. Це вартість хоч трохи вища, ніж у вітчизняних ВНЗ, але ви отримуєте диплом міжнародного класу і високий рівень освіти, а це дорожче будь-яких грошей. Необхідно відзначити, що в Польщі дешевша не тільки освіта, але також проживання та харчування: вартість гуртожитку – 100 євро за місяць, оренда квартири – 350 євро за місяць, а харчування – до 10 євро в день.

Магістратура на безкоштовній основі доступна тільки в тому випадку, якщо у вас є Карта Поляка, ви виграли грант або стипендіальну програму. Подібним чином ви можете отримати вищу освіту в Польщі абсолютно безкоштовно, відкривши для себе Європу, де є маса перспектив.

Скільки часу триває навчання на магістратурі?

Якщо говорити про повне навчанні до цього рівня (бакалавр + магістр), то навчання займає близько 5-6 років. Безпосередньо навчання на магістратурі займає близько 1.5-2 років, після чого вчорашній студент отримує диплом і масу можливостей, які недоступні його колегам з України та інших країн СНД. Після цього можна продовжити навчання, отримавши рівень освіти «PhD» і навіть пройти габілітацію. Габілітація – найвищий рівень освіти, який присвоюється після отримання другої докторської дисертації, тому кінцевий рівень освіти кожен повинен визначати для себе самостійно.

Чому саме магістратура в Польщі?

 • Близькість країн. Якщо брати територіально, то саме Польща є однією з найближчих країн Європейського союзу, що дає можливість без проблем і будь-яких значних додаткових витрат здійснити переїзд. Якщо ви занудьгуєте за рідними і близькими, через кілька годин ви можете бути вже вдома, що неможливо, якщо будете вчитися в тій же Франції або Англії.
 • Схожість менталітету, мов і культур. Цей фактор відіграє ключову роль під час адаптації студента в чужій країні. Зміна локації не буде потрясінням для студента, тому що навколо звучатиме знайома мова і оточувати будуть все ті ж слов’яни.
 • Доступна вартість. Ціни на навчання у ВНЗ Польщі на магістра значно лояльніші, ніж ціни в братських країнах Євросоюзу.
 • Великий вибір міст і університетів. Кожен має можливість вибрати саме те, що буде йому до душі. Якщо хочете вчитися в провінційному місті – немає проблем, хочете влаштувати активне життя в мегаполісі – Краків і Варшава чекають вас.
 • Диплом міжнародного зразка. У польських університетах навчання відбувається за Болонською системою, тому дипломи, отримані в цій країні, будуть актуальні абсолютно в будь-якій точці не тільки ЄС, а й усього світу. Ви завжди будете на крок попереду від своїх однолітків, які закінчили магістратуру в Україні.

Статистика працевлаштування для різних рівнів освіти

З цієї картинки ясно видно, що більша частина студентів, ще не закінчивши університет, отримують хорошу роботу за фахом.

Що пропонує «Центр Польської Освіти»?

Якщо ви хочете закінчити магістратуру в Польщі, при цьому з мінімальними витратами сил, часу і нервів, тоді ви звернулися за вірною адресою. Наша організація вже впродовж 7 років займається послугами в сфері освіти і співпрацює з низкою польських вищих навчальних закладів. Основна наша мета – простий і швидкий вступ абітурієнта, який до нас звернувся. Всі виснажливі для вас процедури стануть нашою турботою:

 • підбір університету;
 • переклад документів;
 • листування з університетом;
 • подача заяви від вашого імені;
 • підготовка абітурієнта до співбесіди;
 • комплексне планування вашого переїзду;
 • мовна підготовка на базі спеціальних курсів або роботи з репетитором.

Ми працюємо не заради вигоди, а задля хорошого результату з метою допомогти українцям здобути якісну освіту. Серед наших клієнтів було сотні студентів, які успішно закінчили польські університети різного спрямування і  освітнього рівня. Якщо у вас залишилися питання, на допомогу завжди готовий прийти наш досвідчений менеджер-консультант.

By :
Comments : 0
Об авторе

Оставить комментарий

*

captcha *