Друга вища освіта в Польщі – престижно, вигідно і перспективно!

Все більше українських студентів цікавиться післядипломною освітою в Польщі. Це не дивно, адже європейський рівень освіти відкриває перед студентами нові можливості і перспективи. При цьому сама система вищої освіти в цій країні передбачає варіант післядипломної освіти для іноземців, тому сьогодні друга вища освіта в Польщі – це не мрія, а реальність. Такий вид навчання можливий за двома напрямками: отримання другої вищої освіти за новою спеціальністю і підвищення кваліфікації.

Хто обирає післядипломну освіту в Польщі?

Друга освіта в Польщі цікава тим випускникам, які отримали перший диплом на території України. Не рідко трапляється так, що раніше обрана професія перестає бути актуальною на ринку праці, тому під час пошуку роботи виникають великі складності. З цієї причини людина приймає рішення змінити напрямок своєї діяльності. А з огляду на те, що Польща є учасником Болонської системи освіти, вона відповідає всім параметрам освіти в Європі, тому вибір очевидний.

Другу вищу освіту вибирають ще ті, хто хоче вкоренитися в вивчення раніше обраного фаху в більш глибокому і вузькому напрямку, щоб одержати суміжну професію, наприклад: бухгалтера обирають напрямок податкового обліку або аудит; математики віддають перевагу комп’ютерній інженерії, а правяйознавці зосереджуються на законодавчих актах і нормативах. Саме наявність додаткової суміжної освіти стає максимально актуальним рішенням в умовах нестабільної економіки, і ви будете затребуваними на ринку праці.

Незалежно від обраного напрямку, друга вища освіта або підвищення кваліфікації в будь-якому випадку зможе допомогти під час працевлаштування. При цьому вищі навчальні заклади в Польщі пропонують широкий спектр напрямків, де можна себе реалізувати. Здобуваючи освіту в Польщі, випускник розширює не лише власний кругозір, але і збільшує кількість країн, де його знання можуть стати в нагоді.

Ключові особливості післядипломної освіти в Польщі

Вибираючи післядипломну освіту в Польщі, студенти отримують наступні переваги та можливості:

• вступити в аспірантуру можна на базі українського, російського або білоруського диплома (спеціаліст або магістр);
• отримання другої вищої освіти з «нуля» не вимагає результатів ЗНО;
• для того щоб стати студентом в польському ВНЗ, вам необов’язково складати іспити за спеціальністю і з іноземних мов;
• якщо у вас є Карта поляка, ви можете розраховувати на безкоштовну освіту і отримання стипендії;
• можливість прискореного отримання кандидата наук – всього за один академічний рік;
• можна вчитися заочно або визначати зустрічі за погодженням з науковим наставником;
• під час отримання післядипломної освіти, ви можете працювати за фахом.

Центр Польської Освіти – гарантія простого вступу!

Основна мета Центру Польської Освіти полягає в тому, перша або друга вища освіта в Польщі для українців стала доступніша і вигідніша. Ми готові надати повну підтримку і допомогу в питаннях, які виникають під час вступу в ВНЗ. Завжди готові надати кваліфіковану консультацію і підтримку, яка допоможе:

• підібрати напрямок навчання та навчальний заклад;
• оформити необхідну документацію для іноземних студентів;
• пройти мовні курси з вивчення польської мови за доступними цінами.

З 2010 року ще жодного разу не виникали проблеми, з якими наші фахівці не могли б впоратися. Про це свідчить наявність солідної бази студентів, для яких навчання в Польщі стало доступним навіть в авторитетних ВНЗ, а також численні позитивні відгуки. Завдяки хорошим взаєминам з освітніми установами наших країн, навчання в Польщі для кожного Українця буде вигідним, доступним і перспективним. Вища освіта в Польщі допоможе вам відкрити нові горизонти і зробити важливий крок назустріч перспективному майбутньому!

By :
Comments : 0
Об авторе

Оставить комментарий

*

captcha *