Київ (067) 790-77-53 (Viber)

Львів (095) 527-52-07

Тернопіль (067) 286-90-60

Про нас

499€ повний пакет документів та супровід у Польщу

Раді вітати Вас у Центрі Польської Освіти!

Якщо Ви задумались про якісну освіту у Польщі – тоді ласкаво просимо до нашої компанії!

Я сама не з чужих вуст знаю про освіту на території нашого західного сусіда, адже вже 17 років мене поєднує з цією країною не лише моє польське походження, але й навчання у польських навчальних закладах. Порівнявши навчання закордоном з навчанням у нашій країні, можу сказати лише одне – вибір за Вами, але дозвольте все-таки Вам порадити польську освіту. В останні роки університети Польщі зарекомендували себе, як заклади, які надають якісну й одночасно достатньо недорогу освіту (від 700 євро за рік) і які є своєрідним «вікном» у Європу, адже польський диплом признається у всіх країнах Європейського Союзу, що суттєво збільшує можливість випускників. Вищі навчальні заклади Польщі піклуються, щоб під час навчання студенти отримали окрім знань, також і практичні навички, тому університетами передбачено проходження практики у провідних фірмах та організаціях не лише Польщі, але й в інших країнах ЄС. Польські ВНЗ беруть участь у програмах обмінів Socrates/Erasmus, мають також підписані угоди з іншими європейськими університетами, завдяки чому студенти мають реальну можливість там навчатися, стажуватися та отримувати дипломи двох європейських ВНЗ. Ще довго можна перелічувати позитивні сторони навчання в Польщі, але, думаю, якщо Ви читаєте цей текст, то Ви вже зробили свій вибір у напрямку європейської освіти.

Тому, мені залишається лише побажати Вам успіхів у втіленні ваших задумів та підкорення нових наукових горизонтів!

З повагою, перекладач, викладач польської мови,
директор Центру Польської Освіти, кандидат філологічних наук, Ярина Ясній

2-ТИЖНЕВІ МОВНІ ТАБОРИ У ПОЛЬЩІ для дітей віком 12-16 років!!!

 
Пропонуємо літні табори з вивченням польської та англійської мов (за вибором). Навчання проходить разом з відпочинком, відвідуванням Святокшиського регіону та ознайомленням з польською культурою.
Програма табору:
 1. Розміщення у 2-місних кімнатах з ванною кімнатою у гуртожтку Святокшиської Політехніки.
 2. Уроки польської або англійської мови (40 годин) – матеріали для навчання, напої під час занять – входять у вартість.
 3. 3-разове харчування.
 4. Квитки на всі заплановані екскурсії.
 5. Проїздний квиток для безлімітних проїздів на міському транспорті на території міста Кєльце.
 6. Прогулянки, поєднані з вивчення польської або англійської мов, ознайомлення з історією, культурою міста і Святокшиського регіону, а також відвідання такий місць, як: Подкарчувка (заповідник), Кадзильня (заповідник), Ветжня (заповідник), італійський сад і геопарк – “подорож всередину землі” (3-4 години)
 7. Відвідання Водного парку “Перла”: басейн, сауна, парилка, соляна кімната, водяний масаж.
 8. Екскурсія в Краків на автобусі – відвідання основних місць та пам”яток.
 9. Відвідання “FlySky” – парку трамплінів , а також Музею іграшок та мініатюр.
 10. Відвідання Центру Науки “Леонардо да Вінчі” – сучасне навчання через ігри та забави з використанням наукових експериментів.
 11. Похід до торгівельного центру (найбільший у Польщі).
 12. Вогнище, дискотека.
 13. Тренажерний зал, фітнес, спортивній зал, спортивний інвентар, ігри та забави на свіжому повітрі.
 14. Опіка та допомога польського та українського кураторів
 15. Табір закінчується офіційним врученням СЕРТИФІКАТІВ, які підтверджують закінчення мовного курсу, врученням подарунків та нагород.
Терміни заїздів:
16.06 – 29.06;     30.06 – 13.07;     28.07 – 10.08;
 
ЦІНА ТАБОРУ – 480 ЄВРО/ОСОБУ
 
Додатково оплачується дорога до/з Польщі – 60 Є і страхівка – 10Є
 
Кишенькові витрати – за бажанням (50-100Євро)
 
Контакт:
Центр Польської Освіти

Як стати студентом польського ВНЗ?

Для того, щоб стати студентом польського ВНЗ не потрібно проходити ЗНО, оскільки у Польщі воно не береться до уваги. Все, що необхідно – це мати атестат про закінчену середню освіту ( або ж диплом про вищу освіту (ступінь спеціаліста або бакалавра) та знати польську мову на рівні В1.

Ми запрошуємо Вас приїхати в один з наших офісів в м. Києві, які розташовані біля станцій метро «Золоті Ворота» (вул.Ярославів Вал), «Театральна» (вул.Б. Хмельницького) або «Житомирська» (вул.Т.Пушиної) і ми безкоштовно проконсультуємо Вас щодо освіти закордоном, та із задоволенням дамо відповіді на всі Ваші питання.

Прохання попередньо домовлятись про зустріч із керівником Центру Польської Освіти, яка особисто надасть Вам всю необхідну інформацію!

 

Безкоштовне навчання для українців

Останнім часом все більше українців цікавляться можливістю безкоштовного навчання у Польщі. І це не дивно, адже інформація про те, що польські ВНЗ залишають кілька безкоштовних місць на конкретних спеціальностях, анонсувалась неодноразово у вітчизняних ЗМІ. Є три способи отримати безкоштовну освіту у Польщі:

 • Вам потрібно бути власником Карти Поляка
 • Мати тимчасове або постійне проживання на території Польщі
 • Якщо ви маєте успіхи у навчанні, високі бали атестату, то сміливо можете пробувати «свої сили» при вступі до польського вищого навчального закладу.

 

У Польщі є кілька державних закладів, які пропонують безкоштовне навчання для українців, серед них: Варшавський та Лодзький Політехнічні інститути, Вроцлавський університет, Вроцлавський природничий університет та Сілезький Університет в Катовіцах. Для того, щоб отримати безкоштовну освіту у Польщі потрібно пройти співбесіду на знання польської мови та профільного предмета.  Щоб дізнатися більш детально про безкоштовне навчання у Польщі, просимо зв’язатися з нашими менеджерами або залишити свій контактний номер у чаті.

 

Центр Польської Освіти займається освітніми послугами з 2010 року і співпрацює з десятками польських Вищих навчальних закладів. Метою нашої компанії є швидкий та безтурботний вступ українських абітурієнтів до університетів Польщі. Звернувшись до нас, Ви отримаєте повну інформацію про ВНЗ, який Вас цікавить, а якщо Ви ще не визначились – не турбуйтесь, наші консультанти (які також вчились у Польщі) нададуть Вам необхідну безкоштовну консультацію щодо вибору спеціальності та Вищого навчального закладу.

Для того, щоб полегшити Вам вступ та процес подальшого перебування та навчання у Польщі ми надаємо наступні послуги:

 • Консультації про ВНЗ Польщі
 • Вибір факультету і спеціальності
 • Визначення вимог обраного Вами ВНЗ
 • Підготовка пакету документів (оригіналів), за вимогами обраного Вами ВНЗ
 • Переклад цих документів польською мовою
 • Нанесення апостиля і нострифікація документів
 • Відправка підготовлених документів з представником фірми до обраного ВНЗ
 • Отримання повідомлення про зарахування Вас до числа студентів (для оформлення візи і закордонного паспорта, у разі необхідності)
 • Допомога в оформленні студентської візи, при наявності повного пакету документів
 • Оформлення медичної страховки (відповідно до вимог ВНЗ)
 • Бронювання гуртожитку на період навчання (за наявності вільних місць у гуртожитку ВНЗ)
 • Бронювання житла: готель, квартира, гуртожиток (якщо в гуртожитку ВНЗ немає вільних місць)
 • Пошук житла
 • Бронювання квитків до місця призначення (автобус, потяг, літак)
 • Супровід до Польщі

Вирішення основних питань після приїзду до Польщі

 • Консультації щодо процедури отримання карти тимчасового перебування (карти побуту)
 • Проведення екскурсії до місця проживання і до місця навчання
 • Відкриття рахунку в банку
 • Придбання сім-карти місцевого оператора
 • Придбання проїзного квитка
 • Ознайомлення із системою медичного страхування
 • Запис на мовні курси (у разі необхідності)
 • Забезпечення зв’язку з представником фірми для вирішення питань, що виникають у Вас в період першого року навчання

ВАРТІСТЬ ПОВНОГО ПАКЕТУ ПОСЛУГ НАШОГО ЦЕНТРУ СКЛАДАЄ 499 євро

Оплата здійснюється в два етапи: 299 євро – в день підписання договору, 200 євро – після отримання офіційного підтвердження з ВНЗ про зарахування.

Ви також маєте можливість вибрати одну чи декілька послуг нашого Центру (наприклад, курси польської мови, переклад документів, апостиль, супровід закордон і т.д.), у такому разі, ціну уточнюйте у наших адміністраторів.

Збираємо групу на курси вивчення польської мови у Кракові при Ягеллонському Університеті.

Навчання триває 1 семестр з кінця лютого до середини червня. Щоденно відбувається 4 заняття з польської мови + лекції з культури та історії Польщі (20 годин польської мови щотижня), а також спецкурси з різних сфер життя (безкоштовні). Проживання надається за додаткову оплату (110 Євро). Весь курс вивчення польської мови коштує 1450 Євро/семестр. Після закінчення даних курсів студенти вільно володіють польською мовою та готові до подальшого вступу до ВНЗ Польщі. Сертифікат даних курсів визнається у всіх польських навчальних закладах.